2014-es VB-tippjáték

2014.06.13. 16:31

Szakosztályunk történetében elérkeztünk a második labdarúgó világbajnoksághoz, amit szerény kis csoportunk egy tippjátékkal ünnepel. A korábbi felhívásra megérkeztek a tippek, amiket most közzéteszek, de előtte még egyszer a pontozásról. Aki eltalálja, hogy egy csapat továbbjut-e a csoportból, az kap 1 pontot, ha az is jó, hogy hányadik helyen, az további egy pont. Az egyenes kieséses szakaszban két pont jár azért, ha a továbbjutót eltaláljátok, illetve lehet egy plusz pontot kapni, ha azt is sikerül megtippelni, hogy az adott meccsen lesz-e hosszabbítás? Ugyanakkor, ha legalább két helyre úgy tippeltétek be a ráadást, hogy mégsem lesz, akkor sajnos mínusz pontot kell levonni. Ha valami nem világos vagy logikátlannak találjátok, akkor kommentben várom a további javaslatokat. Nem is szaporítom a szót, jöjjenek a tippek:

Noked-Lee:

A csoport: 1. Brazília, 2. Horvátország

B csoport: 1. Hollandia, 2. Spanyolország

C csoport: 1. Kolumbia, 2. Elefántcsontpart

D csoport: 1. Olaszország, 2. Anglia

E csoport: 1. Franciaország, 2. Svájc (titkos esélyes)

F csoport: 1. Argentína, 2. Nigéria

G csoport: 1. III. Birodalom, 2. Portugália

H csoport: 1. Belgium, 2. Oroszország

 

  1. nyolcaddöntő: Brazília-Sanyolország: Brazília (hosszabbítás)
  2. nyolcaddöntő: Hollandia-Horvátország: Hollandia
  3. nyolcaddöntő: Kolumbia-Anglia: Anglia
  4. nyolcaddöntő: Elefántcsontpart-Olaszország: Olaszország
  5. nyolcaddöntő: Argentína-Svájc: Argentína
  6. nyolcaddöntő: Franciaország-Nigéria: Franciaország
  7. nyolcaddöntő: III. Birodalom-Oroszország: III. Birodalom
  8. nyolcaddöntő: Portugália-Belgium: Portugália

 

  1. negyeddöntő: Franciaország-III. Birodalom: III. Birodalom
  2. negyeddöntő: Brazília-Anglia: Brazília
  3. negyeddöntő: Argentína-Portugália: Argentína (hosszabbítás)
  4. negyeddöntő: Hollandia-Olaszország: Hollandia

 

  1. elődöntő: III. Birodalom-Brazília: III. Birodalom
  2. elődöntő: Argentína-Hollandia: Hollandia

 

Bronzmeccs: Brazília-Argentína:

Döntő: III.Birodalom-Hollandia: III. Birodalom (Hosszabbítás)

 

 

Kiflee:

A csoport: 1. Brazília, 2. Mexikó

B csoport: 1. Spanyolország, 2. Hollandia

C csoport: 1. Kolumbia, 2. Japán

D csoport: 1. Anglia, 2. Uruguay

E csoport: 1. Franciaország, 2. Ecuador

F csoport: 1. Argentína, 2. Bosznia-Hercegovina

G csoport: 1. Németország, 2. Egyesült Államok

H csoport: 1. Belgium, 2. Oroszország

 

  1. nyolcaddöntő: Brazília-Hollandia: Brazília
  2. nyolcaddöntő: Mexikó-Spanyolország: Spanyolország
  3. nyolcaddöntő: Kolumbia-Uruguay: Kolumbia (Hosszabbítás)
  4. nyolcaddöntő: Japán-Anglia: Anglia
  5. nyolcaddöntő: Franciaország-Bosznia-Hercegovina: Franciaország
  6. nyolcaddöntő: Ecuador-Argentína: Argentína
  7. nyolcaddöntő: Németország-Oroszország: Németország
  8. nyolcaddöntő: Egyesült Államok-Belgium: Belgium

 

  1. negyeddöntő: Franciaország-Németország: Németország
  2. negyeddöntő: Brazília-Kolumbia: Brazília
  3. negyeddöntő: Argentína-Belgium: Belgium
  4. negyeddöntő: Spanyolország-Anglia: Anglia

 

  1. elődöntő: Németország-Brazília: Brazília
  2. elődöntő: Belgium-Anglia: Anglia

 

Bronzmeccs: Németország-Belgium: Németország

Döntő: Brazília-Anglia: Brazília

 

Droid:

A csoport: 1. Brazília, 2. Mexikó

B csoport: 1. Spanyolország, 2. Hollandia

C csoport: 1. Görögország, 2. Japán

D csoport: 1. Olaszország, 2. Anglia

E csoport: 1. Svájc, 2. Franciaország

F csoport: 1. Argentína, 2. Bosznia-Hercegovina

G csoport: 1. Portugália, 2. Németország

H csoport: 1. Belgium, 2. Oroszország

 

  1. nyolcaddöntő: Brazília-Hollandia: Brazília
  2. nyolcaddöntő: Mexikó-Spanyolország: Spanyolország
  3. nyolcaddöntő: Görögország-Anglia: Anglia
  4. nyolcaddöntő: Japán-Olaszország: Olaszország
  5. nyolcaddöntő: Svájc-Bosznia-Hercegovina: Svájc
  6. nyolcaddöntő: Franciaország-Argentína: Argentína
  7. nyolcaddöntő: Portugália-Oroszország: Portugália
  8. nyolcaddöntő: Németország-Belgium: Németország

 

  1. negyeddöntő: Svájc-Portugália: Portugália
  2. negyeddöntő: Brazília-Anglia: Brazília
  3. negyeddöntő: Argentína-Németország: Argentína
  4. negyeddöntő: Spanyolország-Olaszország: Spanyolország

 

  1. elődöntő: Portugália-Brazília: Portugália
  2. elődöntő: Spanyolország-Argentína: Spanyolország

 

Bronzmeccs: Brazília-Argentína:

Döntő: Spanyolország-Portugália: Portugália

 

Brux:

A csoport: 1. Horvátország, 2. Brazília

B csoport: 1. Spanyolország, 2. Chile

C csoport: 1. Görögország, 2. Elefántcsontpart

D csoport: 1. Olaszország, 2. Anglia

E csoport: 1. Franciaország, 2. Svájc

F csoport: 1. Argentína, 2. Nigéria

G csoport: 1. Németország, 2. Portugália

H csoport: 1. Belgium, 2. Dél-Korea

 

  1. nyolcaddöntő: Horvátország-Chile: Horvátország (Hosszabbítás)
  2. nyolcaddöntő: Brazília-Spanyolország: Spanyolország
  3. nyolcaddöntő: Görögország-Anglia: Anglia
  4. nyolcaddöntő: Elefántcsontpart-Olaszország: Olaszország
  5. nyolcaddöntő: Franciaország-Nigéria: Franciaország
  6. nyolcaddöntő: Svájc-Argentína: Argentína (Hosszabbítás)
  7. nyolcaddöntő: Németország-Dél-Korea: Németország
  8. nyolcaddöntő: Portugália-Belgium: Belgium

 

  1. negyeddöntő: Franciaország-Németország: Németország (ezt két perc után adják fel a franciák, mert Lahm megkerüli a védelmüket, Schweinsteiger pedig áttöri)
  2. negyeddöntő: Horvátország-Anglia: Horvátország
  3. negyeddöntő: Argentína-Belgium: Argentína
  4. negyeddöntő: Spanyolország-Olaszország: Olaszország

 

  1. elődöntő: Németország-Horvátország: Németország
  2. elődöntő: Argentína-Olaszország: Argentína (Hosszabbítás)

 

Bronzmeccs: Horvátország-Olaszország:

Döntő: Németország-Argentína: Németország

 

Lusta:

A csoport: 1. Brazília, 2. Mexikó

B csoport: 1. Spanyolország, 2. Hollandia

C csoport: 1. Kolumbia, 2. Elefántcsontpart

D csoport: 1. Uruguay, 2. Anglia

E csoport: 1. Svájc, 2. Franciaország

F csoport: 1. Argentína, 2. Nigéria

G csoport: 1. Németország, 2. Portugália

H csoport: 1. Oroszország, 2. Dél-Korea

 

  1. nyolcaddöntő: Brazília-Hollandia: Hollandia
  2. nyolcaddöntő: Mexikó-Spanyolország: Spanyolország
  3. nyolcaddöntő: Kolumbia-Anglia: Anglia
  4. nyolcaddöntő: Elefántcsontpart-Uruguay: Uruguay
  5. nyolcaddöntő: Svájc-Nigéria: Svájc (Hosszabbítás)
  6. nyolcaddöntő: Franciaország-Argentína: Argentína
  7. nyolcaddöntő: Németország-Dél-Korea: Németország
  8. nyolcaddöntő: Portugália-Oroszország: Oroszország

 

  1. negyeddöntő: Svájc-Németország: Németország
  2. negyeddöntő: Hollandia-Anglia: Hollandia
  3. negyeddöntő: Argentína-Oroszország: Oroszország (Hosszabbítás)
  4. negyeddöntő: Spanyolország-Uruguay: Uruguay

 

  1. elődöntő: Németország-Hollandia: Németország
  2. elődöntő: Oroszország-Uruguay: Oroszország (Hosszabbítás)

 

Bronzmeccs: Hollandia-Uruguay:

Döntő: Németország-Oroszország: Németország

 

Viking:

A csoport: 1. Brazília, 2. Horvátország

B csoport: 1. Spanyolország, 2. Chile

C csoport: 1. Japán, 2. Görögország

D csoport: 1. Uruguay, 2. Anglia

E csoport: 1. Franciaország, 2. Ecuador

F csoport: 1. Argentína, 2. Bosznia-Hercegovina

G csoport: 1. Portugália, 2. Németország

H csoport: 1. Belgium, 2. Oroszország

 

  1. nyolcaddöntő: Brazília-Chile: Brazília
  2. nyolcaddöntő: Horvátország-Spanyolország: Spanyolország (bár remélem nem)
  3. nyolcaddöntő: Japán-Anglia: Japán
  4. nyolcaddöntő: Görögország-Uruguay: Uruguay
  5. nyolcaddöntő: Franciaország-Bosznia-Hercegovina: Bosznia-Hercegovina (Hosszabbítás)
  6. nyolcaddöntő: Ecuador-Argentína: Argentína
  7. nyolcaddöntő: Portugália-Oroszország: Portugália
  8. nyolcaddöntő: Németország-Belgium: Belgium (Hosszabbítás)

 

  1. negyeddöntő: Bosznia-Hercegovina-Portugália: Portugália (sima, nagyarányú)
  2. negyeddöntő: Brazília-Japán: Brazília
  3. negyeddöntő: Argentína-Belgium: Belgium
  4. negyeddöntő: Spanyolország-Uruguay: Spanyolország

 

  1. elődöntő: Portugália-Brazília: Brazília (Hosszabbítás)
  2. elődöntő: Belgium-Spanyolország: Belgium

 

Bronzmeccs: Portugália-Spanyolország:

Döntő: Brazília-Belgium: Brazília

 

Jamal:

A csoport: 1. Brazília, 2. Mexikó

B csoport: 1. Spanyolország, 2. Hollandia

C csoport: 1. Görögország, 2. Kolumbia

D csoport: 1. Olaszország, 2. Uruguay

E csoport: 1. Franciaország, 2. Svájc

F csoport: 1. Argentína, 2. Bosznia-Hercegovina

G csoport: 1. Németország, 2. Portugália

H csoport: 1. Oroszország, 2. Dél-Korea

 

  1. nyolcaddöntő: Brazília-Hollandia: Brazília
  2. nyolcaddöntő: Mexikó-Spanyolország: Spanyolország
  3. nyolcaddöntő: Görögország-Uruguay: Uruguay
  4. nyolcaddöntő: Kolumbia-Olaszország: Olaszország
  5. nyolcaddöntő: Franciaország-Bosznia-Hercegovina: Franciaország (Hosszabbítás)
  6. nyolcaddöntő: Svájc-Argentína: Argentína (Hosszabbítás)
  7. nyolcaddöntő: Németország-Dél-Korea: Németország
  8. nyolcaddöntő: Oroszország-Portugália: Portugália

 

  1. negyeddöntő: Franciaország-Németország: Németország
  2. negyeddöntő: Brazília-Uruguay: Brazília
  3. negyeddöntő: Argentína-Portugália: Argentína (Hosszabbítás)
  4. negyeddöntő: Spanyolország-Olaszország: Spanyolország

 

  1. elődöntő: Brazília-Németország: Németország (Hosszabbítás)
  2. elődöntő: Argentína-Spanyolország: Spanyolország: Spanyolország

 

Bronzmeccs: Brazília-Argentína:

Döntő: Németország-Spanyolország: Németország

 

Óz:

A csoport: 1. Brazília, 2. Horvátország

B csoport: 1. Spanyolország, 2. Hollandia

C csoport: 1. Elefántcsontpart, 2. Kolumbia

D csoport: 1. Uruk-Hai, 2. Anglia

E csoport: 1. Franciaország, 2. Svájc

F csoport: 1. Argentína, 2. Bosznia-Hercegovina

G csoport: 1. Németország, 2. Portugália

H csoport: 1. Belgium, 2. Oroszország

 

 

  1. nyolcaddöntő: Brazília-Hollandia: Brazília
  2. nyolcaddöntő: Spanyolország-Horvátország: Spanyolország
  3. nyolcaddöntő: Elefántcsontpart-Anglia: Elefántcsontpart
  4. nyolcaddöntő: Kolumbia-Uruk-Hai: Uruk-Hai (Hosszabbítás)
  5. nyolcaddöntő: Franciaország-Bosznia-Hercegovina: Bosznia-Hercegovina (Hosszabbítás)
  6. nyolcaddöntő: Svájc-Argentína: Argentína
  7. nyolcaddöntő: Németország-Oroszország: Németország
  8. nyolcaddöntő: Belgium-Portugália: Belgium (Hosszabbítás)

 

  1. negyeddöntő: Bosznia-Hercegovina-Németország: Németország
  2. negyeddöntő: Brazília-Elefántcsontpart: Brazília
  3. negyeddöntő: Argentína-Belgium: Argentína (Hosszabbítás)
  4. negyeddöntő: Spanyolország-Uruk-Hai: Spanyolország

 

  1. elődöntő: Németország-Brazília: Németország (Hosszabbítás)
  2. elődöntő: Spanyolország-Argentína: Argentína (Hosszabbítás)

 

Bronzmeccs: Brazília-Spanyolország: Spanyolország

Döntő: Németország-Argentína: Argentína

 

Játékra fel, mindenkinek sok sikert!

A bejegyzés trackback címe:

https://rnrszakosztaly.blog.hu/api/trackback/id/tr916299603

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Noked-Lee 2014.06.13. 19:25:26

jól látom, viking az elődöntőbe várja a spanyolokat? szerintem a csoportból nem jutnak tovább!

Droid 2014.06.13. 23:55:53

Es milyen ironikus, hogy tenyleg nem jutnak tovabb :D

Kiflee 2014.06.20. 23:25:24

Anglia a döntőben... elhatárolódom magamtól.

Jamal_Fraser 2014.06.26. 12:12:53

De Viking tippje a belgák döntőjére, az a király!!!!!

A csodálatos Óz 2014.06.27. 13:20:48

Csoportkör után:
1. Kiflee: 19 pont
2. Noked-Lee: 18 pont
3. Jamal: 17 pont
4. Lusta és Brux: 16-16 pont
6. Óz: 15 pont
7. Viking: 14 pont
8. Droid: 13 pont

Noked-Lee 2014.07.14. 15:29:16

na halljam, na halljam, mi a végeredmény???